Plaka Tanıma & Elektronik Güvenlik Sistemleri

Alarm Sistemleri

Alarm | Hırsız İhbar Sistemleri

Alarm sistemleri başlık olarak Kablolu ve kablosuz olmak üzere ikiye ayrılır. Kullanılacak yerin fiziki ve estetik koşulları göz önüne alınarak seçim yapılmalıdır.

Alarm sistemlerinin birçok özelliği vardır. Açık alanda kullanılmak için üretilmiş olanlardan çeşitli büyüklükteki hayvanları algılamayan modellere, iletişim cihazı olarak kablolu telefonu kullananlardan gsm modülü ile çalışanlarına kadar. Yaşadığımız dünyada insanlar zenginleştikçe korumak istedikleri şeylerin sayısı da çoğalmaktadır. Birkaç yıl önce pahalı olan alarm teknolojileri ortalama gelir seviyesine sahip insanların alabileceği fiyat aralığına gerilemiştir. Bir evde bulunan en basit bilgisayar fiyatının dahi alarm sistemi fiyatını geçtiği düşünülürse hepimizin hırsızlardan ve yangından koruyacak birçok malımız ve daha önemlisi canımız olduğunu asla unutmamalıyız.

Her şeyden önce profesyonelce hizmet veren firmaları tercih etmenizi önermekteyiz. Çünkü güvenlik konusu ihmale gelmeyen bir iştir. Aynı zamanda ölçümlerinde hassas bir şekilde yapılarak size en uygun sistemin seçilip uygulanmasını sağlayacaktır. Alarm sistemleri doğrudan polis merkezlerine bağlanmamaktadır. Bu işi çok daha hassas kontollerle hizmet sağlayıcılar yerine getirmektedir. Düşük bir ücret karşılığında sistemi kontrol eden ve herhangi bir sorun anında hem sistem sahibine hem de polis veya itfaiyeye haber veren alarm hizmet merkezleri bulunmaktadır.

Alarm Sistemleri

Bizimle Gözünüzden Hiçbirşey Kaçmaz.

hırsız alarm sistemleri

Hareket Sensörleri

Ayarlanabilir sensör seviye seçenekleri ile ortamdaki her hareket sisteme ulaştırılır. Evcil hayvanlarınıza göre özel seviyeleri mevcuttur.

Entegre Sistemler

Alan ihtiyacına göre uygulanan gelişmiş paneller, Kablo/Kablosuz ve Alarm Haber Alma merkezine entegre olarak çalışır.

Caydırıcı

Dış ortam sirenler sayesinde algısal olarak bir çaydırıcılığın başlangıcı oluşturulur. Her koşulda çalışabilen ürünlerdir.


Keypad

Tüm sistemi tek tuşla çalıştırabilir, panik halinde tek tuş ile gerekli birimlere haber verebilirsiniz.