Plaka Tanıma & Elektronik Güvenlik Sistemleri

Görüntülü Diafon Sistemleri

Video İntercom | Görüntülü Diafon

Görüntülü Diafon sistemleri apartman ve sitelere yönelik uygulamaları yapılan sesli ve görüntülü konuşma sağlayan bina diafon sistemlerinin genel bir adıdır.

Görüntülü Diafon sistemleri özellikle apartman ve sitelere yönelik uygulanmaktadır. Bunun yanısıara bireysel olarak villa ve işyerleri için uygulanan ürünlerde mevcuttur. Ofis ve işyerlerinde güvenliğin sağlanması ve ofis içinden gelen kişinin tespiti için kullanılmaktadır. Günümüzde inşaat projelerinin genelinde Görüntülü diafon sistemleri tercih edilmektedir. Özellikle site ve toplu alanlarda bulunan konutlarda tercih edilen görüntülü diafon sistemleri sosyal tesislerle görüşebilme, güvenlik ile görüşebilme ve daireler arası görüşme özellikleriyle inşaat sektöründe tercih edilen ürünler arasındadır.

Görüntülü diafon sistemleri ekran boyutları ve ürün özelliklerine göre fiyat farklılığı bulunmaktadır. Görüntülü diafon konuşma sistemlerinde 2,5” ekran boyutundan 7” ekran boyutuna göre farklılık göstermektedir. Bunun yanı sıra daireler arası görüşme, bloklar arası, güvenlik ile görüşme vb. sosyal tesislerle görüşme sağlanabilmektedir. Görüntülü diafon sistemleri daire içi monitörler, zil paneli, güç kaynakları gibi birçok unsurun beraber çalışması ile görüşme ve konuşma yapılabilmektedir. Görüntülü diafon sistemi hakkında geniş ve detaylı bilgi fiyat ve fiyatları hakkında firmamızdan bilgi alabilir, apartman ve sitelere yönelik çözümlerimiz için keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Görüntülü Diafon Sistemleri

Bizimle Gözünüzden Hiçbirşey Kaçmaz.

görüntülü diafon sistemleri


Yüksek Çözünürlük

7''TFT LCD dokunmatik ekran, 800x480 çözünürlük


Sınırsız Haberleşme

Daireler, güvenlikler ve kapıcı daireleri kendi aralarında sınırsız haberleşme


Entegre Opsiyonler

Dahili SD kart ile video mesaj ve resim depolama desteği, Daire içi monitor çoğaltabilme


Güvenlik Sistemi

Gaz, duman, hırsız alarm giriş / çıkışı, Acil butonu ile güvenlikle görüşebilme