Plaka Tanıma & Elektronik Güvenlik Sistemleri

Telefon Santral Sistemleri

Telefon Santral Sistemleri

Her türlü işletmelere uygun telefon santrali , ıp uyumlu dijital telefon santralleri, telefon faturalarınızda indirim sağlayan FCT cihazları, telefon santrali montaj, satış, servis, kurulum, yıllık bakım ve teknik destek hizmetleri vermekteyiz.

Her türlü işletmelere uygun telefon santrali , ıp uyumlu dijital telefon santralleri, telefon faturalarınızda indirim sağlayan FCT cihazları, telefon santrali montaj, satış, servis, kurulum, yıllık bakım ve teknik destek hizmetleri, şubeleriniz arası ücretsiz görüşme imkanı sağlayan voice gatewayler, kablolu, kablosuz , Caller ID telefon ve faks makinesi satış ve tamiri, telefon santrallerine uygun akü, bekletme müzikleri, kesintisiz güç kaynakları, robot operatör, sesli yanıt sistemleri, PC konsol yazılımları, raporlama yazılımları, telefon ses kayıt sistemleri, meşguliyet panoları kurulumu hizmeti vermekteyiz...

Her şeyden önce profesyonelce hizmet veren firmaları tercih etmenizi önermekteyiz. Çünkü güvenlik konusu ihmale gelmeyen bir iştir. Aynı zamanda ölçümlerinde hassas bir şekilde yapılarak size en uygun sistemin seçilip uygulanmasını sağlayacaktır. Alarm sistemleri doğrudan polis merkezlerine bağlanmamaktadır. Bu işi çok daha hassas kontollerle hizmet sağlayıcılar yerine getirmektedir. Düşük bir ücret karşılığında sistemi kontrol eden ve herhangi bir sorun anında hem sistem sahibine hem de polis veya itfaiyeye haber veren alarm hizmet merkezleri bulunmaktadır.